Zapytanie ofertowe
 • Tylice 62, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
 • Menedżer sali weselnej: 504 982 676

Sala Pawie Oczko



W Pawim Oczku dokładamy wszelkich starań, aby Wasze wspomnienia o wyjątkowych dniach Waszego życia były perfekcyjne w każdym calu. To właśnie tu tradycja łączy się z elegancją, nowoczesne wnętrza wypełnia subtelny aromat doskonałej kuchni, a profesjonalna obsługa dopełnia niezapomnianą atmosferę przyjęcia.

Efektownie zaprojektowana, przestronna i klimatyzowana sala, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, komfortowe pokoje dla gości, a także gustownie zaaranżowana otaczająca obiekt mała architektura sprawiają, że każda uroczystość w Pawim Oczku stanie się urzeczywistnieniem snów o przyjęciu marzeń.

Marcin Oczkowski


Niepowtarzalny klimat Sali Pawie Oczko

Chcemy towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach w Waszym życiu. Wybierzcie datę i czekajcie na Wasz dzień - my zajmiemy się resztą.

Sprawdź dostępność

Wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o Tobie

Pośrodku urokliwych, mazurskich krajobrazów, w dobrze skomunikowanej okolicy gwarantującej ciszę i spokój postanowiliśmy stworzyć salę, która będzie zachwycała nowoczesnością, precyzyjną dbałością o detale i urzekała niezapomnianym smakiem przygotowanych dań. Wszystko po to, aby była ona miejscem, w którym chce się przeżywać najpiękniejsze chwile w swoim życiu.


 • 2013

  Uroczyste otwarcie

  Jesienią 2013 roku Pawie Oczko na stałe pojawiło się na mapie regionu. Efektownie zaprojektowany, nowoczesny budynek wyposażony został w 30 miejsc noclegowych, a przestronna sala i doskonała kuchnia przyciągały uwagę najbardziej wymagających gości.

 • 2016

  Otoczenie sali weselnej

  W tym czasie zakończone zostały prace nad aranżacją terenów otaczających Pawie Oczko. Gustownie zaprojektowana mała architektura wraz z urokliwym oczkiem wodnym i duży, utwardzony parking przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających gości.

 • 2017

  60 miejsc noclegowych

  W 2017 roku oddaliśmy do użytku nowoczesny budynek noclegowy Pawiego Oczka. W ofercie znalazło się łącznie 60 miejsc wypoczynkowych w efektownie zaaranżowanych pokojach. Nowoczesny design, sprzęt RTV, bezprzewodowy Internet oraz zaplecze kuchenne są gwarancją najwyższego komfortu.